امروز : دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
فرم همکاری تدریس
 1. فراخوان جذب مدرس از اعضاي هيات علمي، خبرگان صنعت و داوطلبان آزاد به منظور توسعه دانش و مهارت کارکنان شاغل در صنعت آب و برق در راستاي سياستهاي توسعه منابع انساني وزارت نيرو، از اعضاي هيات علمي، خبرگان صنعت و داوطلبان آزاد جهت تدريس دورههاي آموزشي کوتاه مدت دعوت بعمل مي آيد. متقاضيان تدريس، اعم از مدرسان دانشگاهها و موسسات آموزشي و پژوهشي، کارکنان خبره شاغل در شرکتهاي زيرمجموعه وزارت نيرو و همچنين نيروي انساني شاغل در شرکتهاي پيمانكار و داوطلبان آزاد، جهت ثبت نام ميتوانند از تاريخ ١١ / ٠٥ / ١٤٠٠ به مدت ١٤ روز، به قسمت مدرسان از "سامانه جامع آموزش و سنجش صنعت آب و برق" به نشاني ieht.ac.irمراجعه نمايند.
 2. مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس در راستای توانمندسازی کادر آموزشی خود از علاقمندان به تدریس در حیطه های برق ، انرژی ، آب و فاضلاب ،کامپیوتر گرایش شبکه های کامپیوتری ، داده کاوی ، علوم کامپیوتر  ، مدیریت ، مالی و اداری و همچنین افرادیکه دارای مهارتهای خاص کاربردی در رشته های مذکور می باشند ، جهت همکاری دعوت بعمل می آورد. واجدین شرایط  می بایست از طریق تکمیل اطلاعات فرم زیر و ارسال مدارک مورد نیاز اقدام نمایند. پس از بررسی مدارک و مستندات از طریق کارشناسان مربوطه با مدرسین محترم مذاکره خواهد گردید. 
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر
 4. کد ملی(*)
  ورودی نامعتبر
 5. محل اخذ آخرین مدرک(*)
  ورودی نامعتبر
 6. آخرین مدرک تحصیلی(*)
  ورودی نامعتبر
 7. تصویر آخرین مدرک تحصیلی(*)
  ورودی نامعتبر
  (تصویر با فرمت jpg و یا png و حداکثر 400 کیلو بایت ارسال گردد)
 8. شماره موبایل(*)
  ورودی نامعتبر
 9. ارسال رزومه(*)
  ورودی نامعتبر
 10. (حداکثر اندازه فایل 1 مگا بایت و در فرمت pdf ارسال گردد)
 11. آیا دارای گواهینامه صلاحیت عمومی تدریس از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هستید ؟
  ورودی نامعتبر

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/farscom2/public_html/components/com_rsform/views/rsform/tmpl/default.php on line 23
بالا